Oro kondicionieriai ir Šilumos siurbliai oras-oras

Technologijoms žengiant į priekį, oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai nebėra prabangos prekė - tai komfortas jūsų namams. Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai gali palaikyti stabilią ir komfortabilią oro temperatūra jūsų namuose, sodyboje ir kitos paskirties pastatuose. Oro kondicionieriai gali ir vėsinti ir energetiškai efektyviai šildyti patalpas iki -15C, o šilumos siurbliai tai gali daryti iki -23-25C išorės temperatūros. Nesudėtingįems projektams iki 30-40 kv.m. darbams ir įrangai (oro kondicionieriui ar šilumos siurbliui) išlaidos gali siekti nuo 600€(montavimo darbai(200€+vidinis ir išorinis blokai, jungiamos detales ir kita(400-600€)).

Oro kondicionierius verta rinktis į butą, namą, sodybą, komercines patalpas, kur yra galimybė šildytis kitu būdu. Kitais atvejais rekomenduotumėm rinktis oras-oras šilumos siurblius, kurie gali tiek vėsinti, tiek ir efektyviai šildyti patalpas iki -23C lauko temperatūros.

Šilumos siurblius rekomenduojame kaip komforto įrangą karštą vasara ir kaip šildymo sistemą šaltą žiemą ( jeigu šildotės kitu būdu, turėsite ir rezervinę šildymo sistemą). Įranga gali palaikyti +8C patalpų temperatūrą automatiškai, apsaugant įrengtus vamzdynus ir pastato konstrukcijas nuo užšalimo, drėgmės ir žiemos šalčio poveikio.